Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Helletorpankatu 20
05840 Hyvinkää

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Matti Suomalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 568 8961

matti.suomalainen@nelipyora.fi

Ari Nivalainen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6341

ari.nivalainen@nelipyora.fi

Harri Kylmälä

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 45 350 6994

harri.kylmala@nelipyora.fi

Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6307

tero.elkki@nelipyora.fi

Turo Koivunen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5158

turo.koivunen@nelipyora.fi

Seppo Bremer

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 430 9127

seppo.bremer@nelipyora.fi

Vaihtoautot


Matti Suomalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 568 8961

matti.suomalainen@nelipyora.fi

Ari Nivalainen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6341

ari.nivalainen@nelipyora.fi

Harri Kylmälä

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 45 350 6994

harri.kylmala@nelipyora.fi

Timo Tapaninen

tuotepäällikkö,
Vaihtoautot

+358 40 047 3293

timo.tapaninen@nelipyora.fi

Kasperi Halonen

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358 40 528 5028

kasperi.halonen@nelipyora.fi

Aki Järvi

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358 40 358 5892

aki.jarvi@nelipyora.fi

Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6307

tero.elkki@nelipyora.fi

Turo Koivunen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5158

turo.koivunen@nelipyora.fi

Seppo Bremer

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 430 9127

seppo.bremer@nelipyora.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Mirva Järvenpää

Mekaanikko,
Huolto

mirva.jarvenpaa@nelipyora.fi

Johannes Lappalainen

Mekaanikko,
Huolto

johannes.lappalainen@nelipyora.fi

Jorma Alén

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo

jorma.alen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo

+358 50 359 2939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Jorma Alén

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo

jorma.alen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo

+358 50 359 2939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Varaosamyynti


Sami Helin

varaosamyyjä,
Varaosat / Vuokraamo

+358 44 765 6329

sami.helin@nelipyora.fi

Seppo Rosenberg

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358 44 765 6356

seppo.rosenberg@nelipyora.fi

Hallinto


Saija Vuorinen

autotalon johtaja,
Hallinto

+358 50 538 4738

saija.vuorinen@nelipyora.fi

Riitta Lehtinen

autosihteeri,
Hallinto

+358 44 765 6355

riitta.lehtinen@nelipyora.fi


Paroistentie 2
13600 Hämeenlinna

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 765 6307

tero.elkki@nelipyora.fi

Jari Haapamäki

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6317

jari.haapamaki@nelipyora.fi

Katja Lehti

Toyota tuotepäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 50 401 5031

katja.lehti@nelipyora.fi

Mika Alanko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5129

mika.alanko@nelipyora.fi

Aleksi Knuuttila

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5121

aleksi.knuuttila@nelipyora.fi

Kare Virtanen

Automyyjä / Tavara-automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 048 0651

kare.virtanen@nelipyora.fi

Jani Kallio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 40 578 3546

jani.kallio@nelipyora.fi

Ville Petäjäsuvanto

Automyyjä Trainee,
Uudet autot / Vaihtoautot

044 430 9390

ville.petajasuvanto@sok.fi

Vaihtoautot


Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 765 6307

tero.elkki@nelipyora.fi

Tatu Mäkelä

Škoda-myyjä,
Vaihtoautot

+358 44 765 6300

tatu.makela@nelipyora.fi

Jari Haapamäki

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 765 6317

jari.haapamaki@nelipyora.fi

Katja Lehti

Toyota tuotepäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 50 401 5031

katja.lehti@nelipyora.fi

Mika Alanko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5129

mika.alanko@nelipyora.fi

Aleksi Knuuttila

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5121

aleksi.knuuttila@nelipyora.fi

Jukka Ketonen

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358 40 560 3033

jukka.ketonen@nelipyora.fi

Toni Karevaara

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358 40 818 8069

toni.karevaara@nelipyora.fi

Kare Virtanen

Automyyjä / Tavara-automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 048 0651

kare.virtanen@nelipyora.fi

Jani Kallio

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 40 578 3546

jani.kallio@nelipyora.fi

Ville Petäjäsuvanto

Automyyjä Trainee,
Uudet autot / Vaihtoautot

044 430 9390

ville.petajasuvanto@sok.fi

Jonne Ahonoja

Myyntipäällikkö Škoda,
Vaihtoautot

jonne.ahonoja@nelipyora.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Erkki Pietilä

Huoltoneuvoja,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

+358 44 765 6333

erkki.pietila@nelipyora.fi

Esko Raitala

Mekaanikko,
Huolto

esko.raitala@nelipyora.fi

Ari Karppinen

Mekaanikko,
Huolto

ari.karppinen@nelipyora.fi

Jari Ilanen

Mekaanikko,
Huolto

jari.ilanen@nelipyora.fi

Ilkka Elomaa

Mekaanikko,
Huolto

+358 44 765 6339

ilkka.elomaa@nelipyora.fi

Jesse Majaniemi

Mekaanikko,
Huolto

jesse.majaniemi@nelipyora.fi

Tero Bragge

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358 44 765 6303

tero.bragge@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

+358 50 359 2939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Sami Tommiska

Mekaanikko,
Huolto

sami.tommiska@nelipyora.fi

Marko Kuisma

Katsastustoimesta vastaava,
Huolto

+358 44 771 5124

marko.kuisma@nelipyora.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Erkki Pietilä

Huoltoneuvoja,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

+358 44 765 6333

erkki.pietila@nelipyora.fi

Jarmo Lind

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

jarmo.lind@nelipyora.fi

Arto Nieminen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

arto.nieminen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

+358 50 359 2939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Varaosamyynti


Christel Laakso

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358 44 765 6350

christel.laakso@nelipyora.fi

Petri Pimiä

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358 44 765 6345

petri.pimia@nelipyora.fi

Hallinto


Saija Vuorinen

Autotalon johtaja,
Hallinto

+358 50 538 4738

saija.vuorinen@nelipyora.fi

Paula Paavonkallio

autosihteeri,
Hallinto

+358 44 765 6308

paula.paavonkallio@nelipyora.fi


Myyntimiehenkatu 4
15700 Lahti

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Mika Myllypakka

Yritysmyyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 064 4046

mika.myllypakka@vesijarvenauto.fi

Jukka Tontti

Vaihtoautovastaava,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 574 4891

jukka.tontti@vesijarvenauto.fi

Kari Parviainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5126

kari.parviainen@vesijarvenauto.fi

Jani Mäkelä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 771 5135

jani.makela@vesijarvenauto.fi

Ari Koivisto

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 340 1419

ari.koivisto@vesijarvenauto.fi

Seppo Olkinuora

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 353 6206

seppo.olkinuora@vesijarvenauto.fi

Janne Rekola

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 40 077 4736

janne.rekola@vesijarvenauto.fi

Timo Väisänen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 591 0454

timo.vaisanen@vesijarvenauto.fi

Joni Saukko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5132

joni.saukko@vesijarvenauto.fi

Vaihtoautot


Mika Myllypakka

Yritysmyyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 40 064 4046

mika.myllypakka@vesijarvenauto.fi

Jukka Tontti

Vaihtoautovastaava,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 574 4891

jukka.tontti@vesijarvenauto.fi

Kari Parviainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5126

kari.parviainen@vesijarvenauto.fi

Jani Mäkelä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 44 771 5135

jani.makela@vesijarvenauto.fi

Ari Koivisto

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 340 1419

ari.koivisto@vesijarvenauto.fi

Seppo Olkinuora

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 353 6206

seppo.olkinuora@vesijarvenauto.fi

Janne Rekola

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 40 077 4736

janne.rekola@vesijarvenauto.fi

Timo Väisänen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358 50 591 0454

timo.vaisanen@vesijarvenauto.fi

Joni Saukko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358 44 771 5132

joni.saukko@vesijarvenauto.fi

Jere Issakainen

,
Vaihtoautot

jere.issakainen@vesijarvenauto.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Jari Vilen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358 44 771 5173

jari.vilen@vesijarvenauto.fi

Terho Havumäki

Mekaanikko,
Huolto

terho.havumaki@vesijarvenauto.fi

Jarkko Hännikäinen

Mekaanikko,
Huolto

jarkko.hannikainen@vesijarvenauto.fi

Sasu Joukainen

Mekaanikko,
Huolto

sasu.joukainen@vesijarvenauto.fi

Jari Valkjärvi

Mekaanikko,
Huolto

jari.valkjarvi@vesijarvenauto.fi

Heikki Virtanen

Mekaanikko,
Huolto

heikki.virtanen@vesijarvenauto.fi

Seppo Laakso

Mekaanikko,
Huolto

seppo.laakso@vesijarvenauto.fi

Ivan Pajari

Mekaanikko,
Huolto

ivan.pajari@vesijarvenauto.fi

Janne Levänen

Katsastuksen vastuuhenkilö,
Huolto

044 771 5153

janne.levanen@vesijarvenauto.fi

Jussi Keronen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358 50 342 9278

jussi.keronen@vesijarvenauto.fi

Timo Savilaakso

Huoltoneuvoja ja katsastusmies,
Huolto

+358 44 771 5147

timo.savilaakso@vesijarvenauto.fi

Pikahuolto


Kalle Thelen

Pikahuoltomekaanikko,
Pikahuolto

kalle.thelen@vesijarvenauto.fi

Korikorjaamo


Mika Lahti

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

mika.lahti@vesijarvenauto.fi

Sami Rautiainen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

sami.rautiainen@vesijarvenauto.fi

Markku Leskinen

Automaalari,
Korikorjaamo

markku.leskinen@vesijarvenauto.fi

Matti Haarala

Automaalari,
Korikorjaamo

matti.haarala@vesijarvenauto.fi

Marko Karjalainen

Automaalari,
Korikorjaamo

marko.karjalainen@vesijarvenauto.fi

Sami Uuskoski

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

sami.uuskoski@vesijarvenauto.fi

Vakuutusyhtiö Lähitapiola

Ilmoita vahinko helposti netissä - www.lahitapiola.fi,
Korikorjaamo

Kai Hjelt

Korjaamopäällikkö, Vauriokorjaamo,
Vuokraamo / Korikorjaamo

+358 50 576 9532

03 871 5180

kai.hjelt@vesijarvenauto.fi

Nita Hämäläinen

Automaalari,
Korikorjaamo

nita.hamalainen@vesijarvenauto.fi

Ville Laakkonen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

ville.laakkonen@vesijarvenauto.fi

Varaosamyynti


Marko Hovatov

Varaosamyyjä, Autoracing vastaava,
Varaosat

+358 44 084 2127

marko.hovatov@vesijarvenauto.fi

Saku Airikka

Varaosamyyjä / Varustevastaava,
Varaosat

+358 44 771 5154

saku.airikka@vesijarvenauto.fi

Hallinto


Anu Kailaniemi

Myyntisihteeri,
Hallinto

03 871 5155

anu.kailaniemi@vesijarvenauto.fi

Mira Pulkkinen

Myyntisihteeri,
Hallinto

03 871 5120

mira.pulkkinen@vesijarvenauto.fi

Thomas Ljunggren

vt. Autotalon johtaja,
Hallinto

+358 50 380 9010

thomas.ljunggren@sok.fi