Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Helletorpankatu 20
05840 Hyvinkää

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Matti Suomalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405688961

matti.suomalainen@nelipyora.fi

Ari Nivalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656341

ari.nivalainen@nelipyora.fi

Harri Kylmälä

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358453506994

harri.kylmala@nelipyora.fi

Jani Kallio

automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405783546

jani.kallio@nelipyora.fi

Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656307

tero.elkki@nelipyora.fi

Vaihtoautot


Matti Suomalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358405688961

matti.suomalainen@nelipyora.fi

Ari Nivalainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656341

ari.nivalainen@nelipyora.fi

Harri Kylmälä

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358453506994

harri.kylmala@nelipyora.fi

Timo Tapaninen

tuotepäällikkö,
Vaihtoautot

+358400473293

timo.tapaninen@nelipyora.fi

Kasperi Halonen

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358405285028

kasperi.halonen@nelipyora.fi

Aki Järvi

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358403585892

aki.jarvi@nelipyora.fi

Jani Kallio

automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405783546

jani.kallio@nelipyora.fi

Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656307

tero.elkki@nelipyora.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Mirva Järvenpää

Mekaanikko,
Huolto

mirva.jarvenpaa@nelipyora.fi

Johannes Lappalainen

Mekaanikko,
Huolto

johannes.lappalainen@nelipyora.fi

Jyrki Pohjola

Mekaanikko,
Huolto

jyrki.pohjola@nelipyora.fi

Jorma Alén

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo

jorma.alen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo

+358503592939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Jorma Alén

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo

jorma.alen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo

+358503592939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Varaosamyynti


Sami Helin

varaosamyyjä,
Varaosat / Vuokraamo

+358447656329

sami.helin@nelipyora.fi

Seppo Rosenberg

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358447656356

seppo.rosenberg@nelipyora.fi

Hallinto


Saija Vuorinen

autotalon johtaja,
Hallinto

+358505384738

saija.vuorinen@nelipyora.fi

Riitta Lehtinen

autosihteeri,
Hallinto

+358447656355

riitta.lehtinen@nelipyora.fi


Paroistentie 2
13600 Hämeenlinna

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656307

tero.elkki@nelipyora.fi

Jari Haapamäki

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656317

jari.haapamaki@nelipyora.fi

Katja Lehti

Toyota tuotepäällikkö / Tavara-automyynti,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358504015031

katja.lehti@nelipyora.fi

Mika Alanko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447715129

mika.alanko@nelipyora.fi

Aleksi Knuuttila

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447715121

aleksi.knuuttila@nelipyora.fi

Vaihtoautot


Tero Elkki

Toyota myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656307

tero.elkki@nelipyora.fi

Tatu Mäkelä

Škoda-myyjä,
Vaihtoautot

+358447656300

tatu.makela@nelipyora.fi

Jari Haapamäki

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447656317

jari.haapamaki@nelipyora.fi

Katja Lehti

Toyota tuotepäällikkö / Tavara-automyynti,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358504015031

katja.lehti@nelipyora.fi

Mika Alanko

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447715129

mika.alanko@nelipyora.fi

Aleksi Knuuttila

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447715121

aleksi.knuuttila@nelipyora.fi

Jukka Ketonen

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358405603033

jukka.ketonen@nelipyora.fi

Toni Karevaara

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358408188069

toni.karevaara@nelipyora.fi

Jukka Hevonoja

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358400486670

jukka.hevonoja@nelipyora.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Erkki Pietilä

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358447656333

erkki.pietila@nelipyora.fi

Esko Raitala

Mekaanikko,
Huolto

esko.raitala@nelipyora.fi

Ari Karppinen

Mekaanikko,
Huolto

ari.karppinen@nelipyora.fi

Jari Ilanen

Mekaanikko,
Huolto

jari.ilanen@nelipyora.fi

Ilkka Elomaa

Mekaanikko,
Huolto

+358447656339

ilkka.elomaa@nelipyora.fi

Jesse Majaniemi

Mekaanikko,
Huolto

jesse.majaniemi@nelipyora.fi

Tero Bragge

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358447656303

tero.bragge@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358503592939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Sami Tommiska

Mekaanikko,
Huolto

sami.tommiska@nelipyora.fi

Marko Kuisma

Katsastustoimesta vastaava,
Huolto

+358447715124

marko.kuisma@nelipyora.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Erkki Pietilä

Huoltoneuvoja,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358447656333

erkki.pietila@nelipyora.fi

Jarmo Lind

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

jarmo.lind@nelipyora.fi

Arto Nieminen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

arto.nieminen@nelipyora.fi

Mikko Leinonen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358503592939

mikko.leinonen@nelipyora.fi

Varaosamyynti


Christel Laakso

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358447656350

christel.laakso@nelipyora.fi

Petri Pimiä

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358447656345

petri.pimia@nelipyora.fi

Hallinto


Saija Vuorinen

Autotalon johtaja,
Hallinto

+358505384738

saija.vuorinen@nelipyora.fi

Paula Paavonkallio

autosihteeri,
Hallinto

+358447656308

paula.paavonkallio@nelipyora.fi


Myyntimiehenkatu 4
15700 Lahti

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Mika Myllypakka

Yritysmyyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400644046

mika.myllypakka@vesijarvenauto.fi

Jukka Tontti

Vaihtoautovastaava,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505744891

jukka.tontti@vesijarvenauto.fi

Kari Parviainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447715126

kari.parviainen@vesijarvenauto.fi

Jani Mäkelä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447715135

jani.makela@vesijarvenauto.fi

Ari Koivisto

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503401419

ari.koivisto@vesijarvenauto.fi

Seppo Olkinuora

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503536206

seppo.olkinuora@vesijarvenauto.fi

Janne Rekola

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400774736

janne.rekola@vesijarvenauto.fi

Timo Väisänen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505910454

timo.vaisanen@vesijarvenauto.fi

Vaihtoautot


Mika Myllypakka

Yritysmyyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400644046

mika.myllypakka@vesijarvenauto.fi

Jukka Tontti

Vaihtoautovastaava,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505744891

jukka.tontti@vesijarvenauto.fi

Kari Parviainen

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358447715126

kari.parviainen@vesijarvenauto.fi

Jani Mäkelä

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358447715135

jani.makela@vesijarvenauto.fi

Ari Koivisto

Myyntipäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503401419

ari.koivisto@vesijarvenauto.fi

Seppo Olkinuora

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358503536206

seppo.olkinuora@vesijarvenauto.fi

Janne Rekola

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400774736

janne.rekola@vesijarvenauto.fi

Timo Väisänen

Automyyjä,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358505910454

timo.vaisanen@vesijarvenauto.fi

Olli Piilola

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot

+358503809358

olli.piilola@vesijarvenauto.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Jari Vilen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358447715173

jari.vilen@vesijarvenauto.fi

Terho Havumäki

Mekaanikko,
Huolto

terho.havumaki@vesijarvenauto.fi

Jarkko Hännikäinen

Mekaanikko,
Huolto

jarkko.hannikainen@vesijarvenauto.fi

Sasu Joukainen

Mekaanikko,
Huolto

sasu.joukainen@vesijarvenauto.fi

Jari Valkjärvi

Mekaanikko,
Huolto

jari.valkjarvi@vesijarvenauto.fi

Heikki Virtanen

Mekaanikko,
Huolto

heikki.virtanen@vesijarvenauto.fi

Seppo Laakso

Mekaanikko,
Huolto

seppo.laakso@vesijarvenauto.fi

Ivan Pajari

Mekaanikko,
Huolto

ivan.pajari@vesijarvenauto.fi

Janne Levänen

Katsastuksen vastuuhenkilö,
Huolto

+358447715153

janne.levanen@vesijarvenauto.fi

Jussi Keronen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358503429278

jussi.keronen@vesijarvenauto.fi

Timo Savilaakso

Huoltoneuvoja ja katsastusmies,
Huolto

+358447715147

timo.savilaakso@vesijarvenauto.fi

Pikahuolto


Kalle Thelen

Pikahuoltomekaanikko,
Pikahuolto

kalle.thelen@vesijarvenauto.fi

Korikorjaamo


Mika Lahti

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

mika.lahti@vesijarvenauto.fi

Sami Rautiainen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

sami.rautiainen@vesijarvenauto.fi

Markku Leskinen

Automaalari,
Korikorjaamo

markku.leskinen@vesijarvenauto.fi

Matti Haarala

Automaalari,
Korikorjaamo

matti.haarala@vesijarvenauto.fi

Marko Karjalainen

Automaalari,
Korikorjaamo

marko.karjalainen@vesijarvenauto.fi

Sami Uuskoski

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

sami.uuskoski@vesijarvenauto.fi

Vakuutusyhtiö Lähitapiola

Ilmoita vahinko helposti netissä - www.lahitapiola.fi,
Korikorjaamo

Kai Hjelt

Korjaamopäällikkö, Vauriokorjaamo,
Vuokraamo / Korikorjaamo

+358505769532

+35838715180

kai.hjelt@vesijarvenauto.fi

Nita Hämäläinen

Automaalari,
Korikorjaamo

nita.hamalainen@vesijarvenauto.fi

Ville Laakkonen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

ville.laakkonen@vesijarvenauto.fi

Varaosamyynti


Marko Hovatov

Varaosamyyjä, Autoracing vastaava,
Varaosat

+358440842127

marko.hovatov@vesijarvenauto.fi

Saku Airikka

Varaosamyyjä / Varustevastaava,
Varaosat

+358447715154

saku.airikka@vesijarvenauto.fi

Hallinto


Anu Kailaniemi

Myyntisihteeri,
Hallinto

+35838715155

anu.kailaniemi@vesijarvenauto.fi

Mira Pulkkinen

Myyntisihteeri,
Hallinto

+35838715120

mira.pulkkinen@vesijarvenauto.fi

Ilkka Isotalo

Autotalon johtaja,
Hallinto

+358400652881

ilkka.isotalo@vesijarvenauto.fi

Thomas Ljunggren

Kehityspäällikkö,
Hallinto

+358503809010

thomas.ljunggren@vesijarvenauto.fi